Potililled

Draakonipuu (Dracaena...
Olemas
17,00 €
Kõrgus - 45cm Dracaena marginata on üks kõige armastatumaid taimi. Ja see on mõistetav - selle ebatavaline välimus võimaldab teil sisestada potiga lille peaaegu igas interjööris. Suured eksemplarid võivad kontorit kaunistada ja väike draakon marginata kodus tundub väga armas ja hubane. Lisaks on taim suhteliselt tagasihoidlik, mis võimaldab isegi...
Nephrolepis exaltata Green...
Olemas
15,00 €
Green Lady: Nephrolepis sõnajalgade elegantne sort. Nephrolepis Green Lady on kõrgete dekoratiivsete omadustega amplitaim, ideaalselt sobib rippuvatesse istutusanumatesse. Kõrgus - 35cm. poti suurus - 12cm.
Puis-aaloe (Aloe arborescens)
Olemas
15,00 €
Puis-aaloe on aaloe perekonda kuuluv populaarne toataim ja ka ravimtaim.  Toas kasvab ta kuni meetri kõrguseks.  Kõrgus - 25cm, poti suurus - 12cm.
Hedera Schamrock rõngas...
Olemas
Sellel miniatuursel igihaljal on tumerohelised, ümmarguse otsaga Shamrocki kujuga lehed. Ta võib kasvada umbes 60 cm pikkuseks. - Igihaljas - Ronib mööda seinu ja aedu. - Katab kiiresti paljad kohad Kõrgus (koos potiga): 30 cm Taimed on looduslikud tooted ja võivad seetõttu tarnimisel erineda fotost.
Helksiine (Soleirolia...
Olemas
16,00 €
Suurus - 20cm, kivipotis Armas roheline õrnade lehekestega mätas.  Helksiinet on lihtne kasvatada. Kutsutakse rahvakeeles majaõnneks, kodurahuks ja poisipeaks.  Kasvab nii varjulises kui päikeselises kasvukohas. Vältida otsest teravat päiksest.   Õitseb harva, õied on tagasihoidlikud, väikesed, valkjasrohelised. Kevadest sügiseni kasta rohkelt.  Hoida...
Kuvatakse 1–6 toodet (kokku 6)
Product added to wishlist

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamise- ja privaatsuspoliitika teavitusega.