Head lihavõttepüha!

Väike lihavõttekaunistus
Olemas
9,00 €
Kaunistuse sisu: Helksiine (Soleirolia soleirolii) ja kunstmuna. Helksiinet on lihtne kasvatada. Kutsutakse rahvakeeles majaõnneks, kodurahuks ja poisipeaks.  Dekoratsiooni kõrgus - 14cm. Hind ühe lilleseade kohta.
Väike lihavõttekaunistus...
Olemas
Ämbrikese sisu: Helksiine (Soleirolia soleirolii) ja jänesega topper. Helksiinet on lihtne kasvatada. Kutsutakse rahvakeeles majaõnneks, kodurahuks ja poisipeaks.  Dekoratsiooni kõrgus (koos topperiga) - 18cm.
Lihavõttepühade korv
Olemas
25,00 €
Korvi sisu: erinevat värvi kunstmunad Helksiines (Soleirolia soleirolii) kaunistatud sisaliga. Helksiinet on lihtne kasvatada. Kutsutakse rahvakeeles majaõnneks, kodurahuks ja poisipeaks.  Dekoratsiooni kõrgus - 28cm.
Roosad pajuoksad
Olemas
Avalehele

Roosad pajuoksad

15,00 €
Värvitud pajuoksad dekoratiivpakendis.
Lihavõtte kukeke
Olemas
Avalehele

Lihavõtte kukeke

23,00 €
Helge lihavõttepühade kompositsioon: kukeke Helksiines (Soleirolia soleirolii).  Helksiinet on lihtne kasvatada. Kutsutakse rahvakeeles majaõnneks, kodurahuks ja poisipeaks.  Dekoratsiooni kõrgus - 22cm. Kommentaaridesse kirjutage, mis värvi kukekest soovite.  Hind ühe lilleseade kohta.
Lihavõttejänku
Olemas
Avalehele

Lihavõttejänku

25,00 €
Lihavõttejänku Helksiines (Soleirolia soleirolii) Helksiinet on lihtne kasvatada. Kutsutakse rahvakeeles majaõnneks, kodurahuks ja poisipeaks.  Dekoratsiooni kõrgus (koos jänku kõrvadega) - 24cm. Kommentaaridesse kirjutage, mis värvi jänest soovite.  Hind ühe lilleseade kohta.
Kuvatakse 1–8 toodet (kokku 8)
Product added to wishlist

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamise- ja privaatsuspoliitika teavitusega.